אראל ארזון רוה יליד ישראל קיבל את החצוצרה הראשונה שלו בתזמורת נוער שממנה צמח ועם השנים אראל והחצוצרה הפכו ליישות אחת, המוכרת לרבים בזכות הופעותיו הרבות גם כנגן בתזמורת צה"ל.

על מעשיו של אראל :
"אירועים בר מצווה","נגן חצוצרה","נגנים לאירועים" - ביום החשוב ביותר בו הילד/ה מגיעים לגיל מצוות, אראל ילווה את הבן או הבת לאורך כל האירוע ויספק חוויה אשר תעצים את אופי האירוע ותייחד אותו. לאראל מבחר עשיר של נעימות וקטעים מוסיקליים המתואמים לאופי האירוע ויוצרים חוויה מרגשת, לא רגילה ובלתי נשכחת.

"מוסיקה לחתונות","חצוצרן לחתונה","הרכבים מוסיקליים לחתונה","חצוצרן לארוע" - חוויה מיוחדת של צלילים יוצאת מגדר הרגיל במבחר עשיר של נעימות וקטעים מוסיקליים המתואמים לאופי האירוע ויוצרים חוויה מרגשת, לא רגילה ובלתי נשכחת.

"הרכב מוסיקלי לחתונה","נגנים לחתונה","מוסיקה לקבלת פנים","קבלת פנים לחתונה","כניסה לחופה"- בחלק החשוב ביותר בחתונה בו הזוג מתקדם אל החופה, אראל ילווה את הזוג בכניסה לחופה באווירה מלכותית, הנעימה תבחר מתוך המבחר העשיר של נעימות וקטעים מוסיקלים המותאמים לכניסה לחופה, כל זה יוצר חוויה בלתי נשכחת הן לזוג והן לאורחים.

"קבלת פנים לארועים","הרכב מוסיקלי לאירועים","נגנים לאירוע","חצוצרן לאירועים","מופע" - אראל מופיע גם בימי הולדת, ימי נישואין , קבלות פנים וכל אירוע אחר שאתם רוצים להפוך אותו למיוחד. הזמנתו של אראל לאירוע תהייה ללא ספק הפתעה ואטרקציה שיהפכו את האירוע לארוע מאוד מיוחד ולאירוע שלא יישכח!

"נגני חצוצרה" - לאראל ניסיון עשיר ורב בלימוד נגינה על מגוון כלים בהם חצוצרה, גיטרה, אורגנית ופסנתר השיעורים הם פרטיים וקבוצתיים הניתנים לתלמידים עד להגעתם לרמה משביעת רצון.